Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 korbowód

Korbowód Yanmar 3JH40

Korbowód silnika Yanmar 3JH40, Yanmar 3YM30AE, który pracuje w jachtach, łodziach, barkach i kutrach na całym świecieoraz jako silniki zmarynizowane.

Yanmar 3JH40 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Yanmar 3JH40

Tulejki korbowodowe do silników Yanmar 3JH40 i innych

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Stosunkowo małe opory stawiane przez trzyrzędową automatyczną sadzarkę Cramera są wynikiem zastosowania zamiast redlicy obrotowego talerza tworzącego bruzdki. Stosunkowo zaś duże opory dwurzędowej sadzarki (lp. 4) tłumaczy się zastosowaniem specjalnego kształtu redlić oraz radełkowych obsypników stwarzających duże opory nawet na roli piaszczystej (ok- 750 N na jedną redlicę i ok. 1400 N na jeden obsypnik). Tarczowe obsypniki pracujące w tych samych warunkach stwarzają mniejsze opory. Wreszcie należy zaznaczyć, że we wszystkich badanych sadzarkach przyczepianych ok. połowy siły uciągu zużywa się na pokonanie oporów przetaczania maszyn.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex