Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 pompa oleju

Pompa oleju Yanmar 3JH40

Pompa oleju do silnika Yanmar 3JH40, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 3JH40, które znalazły zastosowanie w marynistycznych jednostkach napędowych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Sadzenie kłębów na narożach kwadratów ma na celu umożliwić międzyrzędową uprawę na krzyż. Ten sposób uprawy niszczy więcej chwastów aniżeli uprawa jednokierunkowa. Kwadratowo-gniazdowe sadzenie wymaga jednak dodatkowych urządzeń, znacznie komplikuje konstrukcję sadzarki, a technologia sadzenia jest kłopotliwa, wymaga dużej staranności i pochłania wiele czasu. Ten sposób Sadzenia może mieć uzasadnienie jedynie na roli silnie zachwaszczonej, przy jej ekstensywnej uprawie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex