Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 pompa wody

Pompa wodna Yanmar 3JH40

Pompa wody Yanmar 3JH40 z marynistycznych jednostek napędowych, statków, łodzi.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 3JH40, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Ręczne sadzenie rozsad sadzonek jest ogromnie czasochłonne (zaledwie ok. 6 szt. w ciągu 1 minuty) i męczące. Z tych powodów może być stosowane jedynie na niewielkich powierzchniach. Przy ręcznym sadzeniu używa się drewnianego: stożkowatego kołka, służącego do tworzenia dołków. Przy takim dołkowaniu część wierzchniej suchej ziemi częstokroć spada i przylega do ścianek wykonanego otworu. Poza tym przy wsadzaniu rośliny w tak ukształtowany dołek, korzonki zaginają się zazwyczaj do góry. Wreszcie przy wpychaniu kołka w rolę powierzchnia ścian dołka zostaje ugnieciona.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex