Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 termostat

YANMAR 3JH40 termostat

Termostat silnika YANMAR 3JH40 z marynistycznych jednostek napędowych, łodzi, statków.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 3JH40, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że…

Połączony z sadzarką siewnik nawozowy jest siewnikiem typu talerzowego z dwiema wygarniającymi tarczami. W omawianym typie sadzarki powierzchnia, po której zsuwają się ziemniaki, wykonuje ruchy wahadłowe na skutek działania mimośrodów (nie pokazanych na rysunku). Poza tym do utrzymywania masy ziemniaków w ciągłym ruchu zastosowano obrotowe mieszadło w postaci zakrzywionych prętów, a do przesuwania sadzeniaków do chwytaków - ślimak. Redlica wraz z kółkiem kopiującym jest zawieszona na ramie za pośrednictwem czworoboku przegubowego. Ruchome części sadzarki są napędzane wałem odbioru mocy ciągnika za pośrednictwem przekładni łańcuchowych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex