Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 uszczelki

Yanmar 3JH40 uszczelki silnika

Uszczelka pokrywy zaworowej, zestaw uszczelek, uszczelka głowicy silnika Yanmar 3JH40, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 3JH40, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że…

W sadzarce chwytakowej najwięcej kiełków odłamuje się w zbiorniku. Zabierane lub poruszane przez chwytak sadzeniaki ocierając się jedne o drugie tracą kiełki. W automatycznej zaś sadzarce czerpakowej obrywanie kiełków następuje przede wszystkim z powodu przesuwania chwyconego czerpakiem sadzeniaka przez grubą warstwę ziemniaków znajdujących się w zbiorniku. Poza tym, podobnie jak w chwytakowej sadzarce, ziemniaki znajdujące się w pobliżu czerpakowego podnośnika są poruszane i wzajemnie się ocierają.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex