Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 uszczelniacz wału

Yanmar 3JH40 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika Yanmar 3JH40, który pracuje w jachtach, łodziach, barkach i kutrach na całym świecie.

Uszczelniacze wału YANMAR 3JH40 tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

 

Czy wiesz że…

Należyty rozwój produkcji warzyw wymaga zatem innych sposobów sadzenia, które by nie tylko zwiększały wydajność pracy, lecz równocześnie ułatwiały jej wykonanie. Do tego celu służą sadzarki. W ciągu 1 minuty można maszynowo zasadzić 43-48 sadzonek w jednym rzędzie, a więc wielokrotnie więcej aniżeli ręcznie. Agrotechniczne wymagania stawiane sadzarkom rozsad przedstawiają się następująco: przy sadzeniu nie powinno występować uszkadzanie sadzonek (ilość uszkodzeń nie powinna przekraczać 1%), sadzonki powinny być umieszczane w roli prostopadle bez odginania korzonków (największe dopuszczalne odchylenie posadzonych roślin od pionu wynosi 30°), sadzenie powinno odbywać się na żądaną głębokość (16-20 cm) zależną od wielkości i rodzaju sadzonek (dopuszczalne odchylenia ±2 cm), odchylenia od żądanych odległości między sadzonkami w rzędzie nie powinny przekraczać 10%, przy czym powinna być uwzględniona możliwość zmian odległości w granicach 12-100 cm, podziemna część zasadzonych roślin powinna być szczelnie otoczona ziemią tak, aby siła potrzebna do ich wyciągnięcia wynosiła co najmniej ok. 0,3 N (wcześniejsze urwanie liści), sadzarka powinna nadawać się do sadzenia rozmaitych gatunków rozsady, jak np.: kapusty, kalafiorów, pomidorów, selerów, tytoniu, buraków pastewnych, drzewek i niektórych innych roślin, sposób sadzenia powinien zapewniać co najmniej 95% przyjętych sadzonek.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Kumatex