Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Zawory głowicy Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 zawory głowicy

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika Iseki E3AF1, który pracuje w maszynach budowlanych, rolniczych, ogrodowych, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy i koparkach.

Zawory głowicy Isuzu 3AF1

Wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 3AF1 dostępne od ręki.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Iseki E3AF1 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz, że…

Światła hamowania w samochodach Polski FIAT i Polonez są usytuowane w tylnych lampach zespolonych. Źródłem światła hamowania w samochodach Polski FIAT 125P, 126P, 127Pi 128P jest żarnik 21 W żarówki kulistej dwużarnikowej 12 V 21/5 W. Żarnik 5 W tej żarówki stanowi źródło światła pozycyjnego. W samochodach Zastawa 11 OOP, Polski FIAT 132P(GLS) i Polonez źró­dłem światła hamowania jest żarówka kulista jednożarnikowa 12 V 21 W. Moc żarników żarówek świateł hamowania jest czterokrotnie większa od mocy żarówek światła pozycyjnego w celu spełnienia warunku większego natężenia oświetlenia światła hamowania.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex