Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Zawory głowicy Iseki E3CD

Iseki E3CD zawory głowicy

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika Iseki E3CD, który pracuje w maszynach budowlanych, rolniczych, ogrodowych, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy i koparkach.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CD dostępne od ręki.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Oprócz zaworów głowicy do silnika Iseki E3CD w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.


Czy wiesz, że…

Przy okresowej obsłudze, która powinna być przeprowadzana co 30 000 km przebiegu samochodu, należy rozrusznik wymontować z samochodu. Przed wymontowaniem rozrusznika z samochodu należy odłączyć prze­wód zasilający od akumulatora i rozrusznika. Należy także odłączyć prze­wód od zacisku. Po odkręceniu trzech śrub mocujących rozrusznik można wyjąć go z sil­nika. W celu poddania rozrusznika okresowemu przeglądowi oraz smaro­waniu trzeba go rozmontować. Demontaż przeprowadza się w następują­cej kolejności: odkręcić nakrętkę i zdjąć końcówkę uzwojenia wzbudzenia, odkręcić trzy nakrętki mocujące wyłącznik elektromagnetyczny i zdjąć go, zdjąć opaskę osłaniającą szczotki, odłączyć od uchwytów szczotek końcówki uzwojenia i podnieść szczotki, odkręcić dwie nakrętki śrub skręcających rozrusznik, wyjąć zawleczkę i wyciągnąć sworzeń dźwigni, zdjąć tarczę ze szczotkami oraz głowicę z korpusu rozrusznika, wyjąć wirnik.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex