Strona Główna » Schaeff » Zawory głowicy Schaeff

SCHAEFF zawory głowicy ssący i wydechowy

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Mitsubishi, Perkins, Deutz z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz że…

Układ porównujący, jednocześnie z wysłaniem impulsów uruchamiających generator ładunków kompensacyjnych, przekazuje przez bramkę elektroniczną impulsy do licznika. Szerokość tych impulsów jest stała, dzięki temu, że są one kształtowano przez przebiegi rozładowania kondensatora, klery cii kształt jest zawsze stały. Zliczanie wspomnianych impulsów odbywa się przez określony czas Tp - zwany okresem pomiaru, okresem przetwarzania lub czasem przemiany.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex