Strona Główna » koparki i minikoparki

Serwis koparek

Prowadzimy remonty i serwis koparek, minikoparek i koparko-ładowarek wszystkich najpopularniejszych marek – CAT, Case, Komtasu, Kobelco, Fiat-Hitachi, JCB, Hitachi, Hanix, Takeuchi, Schaeff, Terex, O&K, New Holland, Bobcat, Neusson, Volvo, Zeppellin i inne.

Przeprowadzamy zarówno kapitalne remonty maszyn, jak i poszczególne naprawy. Specjalizujemy się remontach silników oraz układów hydraulicznych (rozdzielacze, pompy, zwolnice, hydromotory, zawory, joysticki hydrauliczne).

W ostatnim dziesięcioleciu serwisowaliśmy i remontowaliśmy setki koparek. Na wszystkie przeprowadzone w naszej firmie naprawy udzielamy pisemnych gwarancji.

Naprawa minikoparek

Firma HDS Serwis od lat wyspecjalizowała się w naprawach minikoparek i średnich koparek. Remontujemy silniki tych maszyn, regenerujemy i naprawiamy hydraulikę siłową w tego rodzaju maszynach oraz przeprowadzamy wszystkie inne prace, w tym przeglądy techniczne i konserwacyjne.

Oferujemy również części zamienne do silników wszystkich najpopularniejszych koparek i koparko-ładowarek, zarówno japońskich, jak i europejskich oraz amerykańskich i koreańskich.

Naprawa koparek - jako autoryzowany dealer na Europę Wschodnią i Środkową SMS Diesel Europe, wyspecjalizowani jesteśmy w obsłudze silników i innych podzespołów produkcji czołowych firm światowych, których produkty  sprowadzane są bezpośrednio z azjatyckich, niemieckich, amerykańskich i angielskich fabryk.

Podstawowe marki silników, które obsługujemy w zakresie serwisu i dostaw części zamiennych to: Mitsubishi (Mitsubishi Heavy Industrie oraz Mitsubishi Forklifts, a także FUSO), Perkins, Isuzu, Kubota, Yanmar, Caterpillar.

Obok części silnikowych, szczególnie bogata jest nasza oferta w zakresie pomp hydraulicznych oraz hydraulicznych napędów jazdy do koparek małych (1 tona do 5 ton) i średnich (5 ton do 15 ton). Prowadzimy również prace w zakresie regeneracji zwolnic (układów planetarnych wraz z hydromotorami).

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex