Strona Główna » wózki widłowe » Serwis Bielsko-Biała

Naprawa wózków widłowych Bielsko-Biała

Serwis i naprawa wózków widłowych z silnikami Diesla i gazowo-spalinowych. Kompleksowe remonty i naprawy, serwis mobilny oraz konserwacja i UDT. Serwisujemy maszyny wszystkich najpopularniejszych producentów, m.in. Komtasu, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Still, Linde, TCM, Clark, Yale, Jungheinrich i wiele innych. Posiadamy na stanie części zamienne (np. silnikowe) oraz eksploatacyjne.

Posiadamy kompletne, regenerowana silniki na wymianę, m.in. marek Toyota, Mitsubishi.

Specjalizujemy się w długoterminowej obsłudze maszyn, pracujemy dla największych firm w południowej części Śląską. Na terenie Bielska-Białej dojazd bezpłatny.

 

Firma KUMATEX należy do

Grupy HDS-Serwis

ul. Krakowska 183

43-300 Bielsko-Biała

 

 

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex