Strona Główna » Iseki » Części Iseki E269

Części zamienne Iseki E269

W ofercie naszego sklepu części zamienne silnika Iseki E269, który znalazł zastosowanie w kosiarkach do trawy, mini traktorkach, ciągnikach, koparkach, maszynach budowlanych, rolniczych oraz ogrodowych.

Wszystkie części zamienne Iseki E269 z mini traktorków, sprzętu rolniczego, ogrodowego, kosiarek do trawy, ciągników, koparek i maszyn budowlanych.

Iseki E269 części Iseki E269 części zamienne silnika z maszyn budowlanych

 • Tłoki
 • Panewki
 • Uszczelki głowicy
 • Głowice
 • Świece żarowe
 • Uszczelniacze wału
 • Cewki gaszenia
 • Korbowody
 • Termostaty
 • Zawory głowicy
 • Pierścienie
 • Wały korbowe
 • Wtryskiwacze
 • Uszczelki
 • Pompy wody
 • Pompy paliwa
 • Pompy oleju

Części zamienne silnika Iseki E269, który wykorzystuje się w koparkach, ciągnikach, sprzęcie budowlanym, ogrodniczym, rolniczym, mini traktorkach i kosiarkach do trawy - dostępne od ręki z naszego magazynu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat silnika Iseki E269, skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy.

 

Iseki E269 części zamienne silnika z maszyn rolniczych

 

Czy wiesz, że...

Wartość ustalonej temperatury silnika zależy od rodzaju zastosowa­nej izolacji jego uzwojeń. W zależności od wysokości maksymalnej dopuszczalnej temperatury materiały izolacyjne zostały podzielone na klasy izolacji. Najmniej odporna na podwyższone temperatury jest izolacja klasy A. Temperatura graniczna tej izolacji wynosi 105°C. Do klasy A na­leżą: papier, bawełna i jedwab nasycone olejami na żywicach natural­nych oraz lakierami syntetycznymi modyfikowanymi. Temperatura graniczna izolacji klasy E wynosi 120°C; należą do niej folie polietylenowe, tkaniny z włókna sztucznego, laminaty ba­wełniane i papierowe oraz lakiery epoksydowe. Folie, tkaniny i lami­naty są nasycane lub powlekane lakierami poliestrowymi lub żywi­cami fenolowo-formaldehydowymi. Temperatura graniczna izolacji klasy B wynosi 130°C i należą do niej materiały z miki, włókna szklanego, azbestu z nośnikami orga­nicznymi nasycane lub pokrywane szelakiem, żywicami poliestrowymi lub epoksydowymi. Temperatura graniczna izolacji klasy F wynosi 155°C; należą do niej włókna szklane, azbestowe, mika z nośnikami nieorganicznymi lub włókna pokryte żywicami poliestrowymi modyfikowanymi lub ży­wicami epoksydowymi. Temperatura graniczna izolacji klasy H wynosi 180°C; należą do niej włókna szklane, materiały z miki, zawierające nośniki nieorga­niczne, pokryte lub nasycone żywicami silikonowymi. Temperatury określone dla poszczególnych klas izolacji nie mogą być w żadnym razie przekraczane bez ryzyka obniżenia trwałości lub uszkodzenia izolacji. Dopuszczalne temperatury dla poszczególnych klas izolacji określone są w normie PN-72/E-06000 przy założeniu, że temperatura otoczenia nie przekracza 40°C. Przy temperaturach otoczenia wyższych od 40°C silnik nie może być obciążany mocą znamionową, bo wówczas warunki chłodzenia są gorsze i temperatura silnika przekroczy temperaturę do­puszczalną dla danej klasy izolacji. Na ogół silniki elektryczne tak są dobierane do urządzeń napędzanych, aby ich moc znamionowa była nieco wyższa od mocy maszyny napędzanej. Silniki pracują wówczas w temperaturach trochę niższych od temperatury znamionowej pod warunkiem, że temperatura otoczenia nie przekracza 40°C. W prak­tyce zdarzają się jednak okresy pracy silników pod obciążeniem więk­szym niż znamionowe, tzn. w stanie przeciążenia. Jeżeli takie przecią­żenia są zgodne z założonymi programami pracy silnika, to nie po­ciągają za sobą ujemnych skutków. Są to bowiem przeciążenia krótko­trwałe, po których następują okresy zmniejszonego obciążenia lub biegu jałowego. W tych warunkach następuje intensywne chłodzenie silnika i szybki powrót do temperatur niższych od znamionowych.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex