Strona Główna » Carrier » Pompy wtryskowe Carrier naprawa i...

Regeneracja pomp wtryskowych Carrier

Regeneracja pomp wtryskowych i wtryskiwaczy w agregatach chłodniczych Carrier. Oferujemy wysokiej jakości naprawy objęte pisemną gwarancją, przeprowadzane przez wykwalifikowanych pracowników naszej firmy.

Jesteśmy także w stanie dostarczyć Państwu części do całych układów wtryskowych silników Kubota agregatów Carrier Transicold. Są to m.in.: kompletne pompy wtryskowe rzędowe i rotacyjne, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, zaworki i sekcje pomp wtryskowych, podkładki regulacyjne oraz uszczelnienia pomp wtryskowych.

Wśród asortymentu usług, które oferujemy w związku z obsługą serwisową urządzeń Carrier możemy także zaproponować naprawy całych silników, a także części silnikowe oraz osprzęt silnika.

Dostawa części zamiennych i poszczególnych podzespołów po naprawach serwisowych, przesyłkami kurierskim na cały kraj oraz Europę Środkową i Zachodnią.

Firma Carrier to jeden ze światowych liderów w branży klimatyzacyjnej, grzewczej i chłodniczej. Carrier to znana marka o zasięgu globalnym. Dzięki swojemu doświadczeniu zdobyła szereg odbiorców swoich produktów, które słyną z długotrwałości, niezawodności oraz wysokiej jakości wykonania oraz działania.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex