Strona Główna » Carrier

Silniki Carrier Kubota – serwis

Serwis wszystkich modeli silników spalinowych Kubota i innych, pracujących w agregatach chłodniczych renomowanej marki Carrier Transicold. Wieloletnie doświadczenie w pracach serwisowych z przemysłowymi silnikami spalinowymi, bardzo doświadczona kadra serwisowa, stały dostęp do części zamiennych najwyższej jakości oraz pisemne gwarancje na przeprowadzone remonty – oto dlaczego nasza firma jest jednym z najbardziej znanych w Polsce warsztatów naprawczych silników Kubota Carrier.

Posiadamy bardzo dużo regenerowanych (objętych pełną gwarancją) modeli silników Kubota na wymianę.

Carrier części zamienne

Części Kubota Carrier - nasza firma jest również jednym z głównych dostawców oryginalnych części Kubota na Polskę. Na stanie mamy większość podstawowych części zamiennych do wszystkich najpopularniejszych silników Kubota i Carrier.

Części zamienne i materiały eksploatacyjne do silników diesel używanych w agregatach chłodniczych Carrier Trasicold. W stałej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne oraz filtry do silników Carrier Kubota:

uszczelki (w tym uszczelki głowicy, miski olejowej, klawiatury, kolektorów i wiele innych, a także pełne komplety uszczelek), tłoki, pierścienie, panewki (korbowodowe oraz główne), końcówki wtryskiwaczy i  wtryskiwacze, pompy wtryskowe oraz zestawy naprawcze do nich, końcówki wtrysków oraz kompletne wtryskiwacze, filtry, świece, cewki gaszenia oraz inne części.

Oferujemy również części do agregatów używane takie jak bloki silnika, głowice, korbowody i wały korbowe.

Silniki agregatów - oferujemy części Carrier m.in. do silników pracujących w Carrier Maxima, Supra, Vector.

Naprawa Carrier – oddanie uszkodzone silnika Carrier do fachowego i doświadczonego warsztatu to gwarancja długiej żywotności i niezawodności Twojego agregatu.

 

Carrier części

Przykładowe modele silników, do których części oferujemy:

D1105, D600, D722, D850, D905, D950, D1005, D1105, V1200, V1205, V1505, V1703, V1902, V2203, Z400, Z400B, Z482, ZB400, ZB600, CT 2.29TV, CT 3.44TV, CT 3.69, CT 3.69TV, CT 4.134 DI, CT 4.134TV, CT 4.91TV, CT 4114.

UWAGA! W naszej ofercie mamy części do wszystkich modeli silników Kubota!

Agregaty Carrier

Carrier Transicold to światowy koncern będący liderem na rynku chłodnictwa, przede wszystkim mobilnego.  

Carrier Transicold, którego właściciel jest Carrier Corporation, to dostawca największej na rynku gamy produktów dedykowanych dla chłodnictwa mobilnego, zarówno drogowego, kolejowego, jak i morskiego – chłodnie, specjalistyczne zabudowy i agregaty chłodnicze, klimatyzatory, regały handlowe inne.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex