Strona Główna » części zamienne

Części zamienne do maszynGrupa HDS-Serwis oferuje części zamienne do maszyn budowlanych, drogowych, żurawi, dźwigów i wózków widłowych.Oferujemy również kompletne silniki regenerowane na wymianę.

Zapytaj, czy mamy model, którego poszukujesz.Partnerem KUMATEX w dostawie części zamiennych jest GENEUS Polska – oficjalny przedstawiciel na Polskę i Europę Środkową australijsko-japońskiego koncernu SMS Diesel, jednego z największych na świecie niezależnych dystrybutorów części zamiennych do maszyn i pojazdów. Wejdź na www.geneus.pl i dowiedź się więcej. GENEUS POLSKA oferuje m.in. oryginalne części zamienne do silników Mitsubishi (montowanych także pod innymi markami, np. Caterpillar/CAT, Volvo i wiele innych), Isuzu, Nissan, Mazda, Toyota, Perkins, Deutz, Cummins, Lombardini, Kubota, Yanmar i in.


Ponadto GENEUS Polska oferuje osprzęt silnika, rozdzielacze hydrauliczne, pompy (tłoczkowe i zębate), ogumienie, siłowniki, elementy instalacji hydraulicznej, zamki, czujniki, zawory, uszczelniacze i in.

 


 

 

Common rail

Końcówka wtrysku

2F799095

Wtryskiwacz 6126

2S011445512B


copyright © Kumatex