Strona Główna » o firmie

KUMATEX

Firma KUMATEX obecna od wielu lat jest na rynku usług remontów i napraw maszyn budowlanych i pokrewnych. Zajmujemy się również wynajmem – krótko i długoterminowym – sprzętu. Obecnie należymy do grupy serwisowej HDS-Serwis.

Z racji posiadania specjalistycznych samochodów serwisowych oraz wykwalifikowanych serwisantów obsługujemy maszyny z całej Polski. Zajmujemy się stałym utrzymaniem parku maszynowego pracującego przy dużych projektach: infrastrukturalnych (drogowych, energetycznych), deweloperskich i budowlanych innego typu, związanych z rozwojem i działalnością transportu kolejowego i morskiego.

Od lat pracujemy dla największych firma na rynku, m.in. dla Strabag, Alpine Bau, Skanska, Polskie Składy Budowlane, PKP, Radko, Fiat Auto Poland i wielu innych firm z sektora budowlanego, drzewnego, logistyczno-transportowego.

Nasi serwisanci to wyłącznie osoby właściwie przeszkolone, mające wiele lat doświadczenia w branży.

W przypadku maszyn podlegających dozorowi technicznemu (m.in. wózki widłowe, żurawie itp.), pracujemy w oparciu o właściwe uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.


copyright © Kumatex