Strona Główna » Cummins

Remonty silników Cummins

Serwis Cummins – naprawa, remonty i przeglądy techniczne silników amerykańskiej marki Cummins, stosowanych w średnich i ciężkich maszynach budowlanych, przemysłowych oraz drogowych, a także agregatach różnego rodzaju.

Nasza filrma obsługuje silniki Cummins w wersji Diesel montowane w koparkach, ładowarkach, pojazdach technologicznych, kruszarkach, frezarkach drogowych, kafarach i wiertnicach.

Naprawa silników Cummins

Na wszystkie przeprowadzane naprawy udzielamy pisemnych gwarancji. Remontujemy oraz serwisujemy rocznie ok. 200-300 silników przemysłowych marki Cummins oraz marek pokrewnych. Prowadzimy naprawy silników maszyn dla największych firm drogowych i budowlanych w Polsce, a także firm z branży wydobywczej, transportowej oraz licznych firm produkcyjnych.

Jesteśmy również dostawcą części zamiennych do silników Cummins. Podaj nazwę modelu swojego silnika oraz jego numer seryjny, a przygotujemy ofertę na części.

W zakresie obsługi silników marki Cummins oferujemy m.in. całościowe remonty oraz naprawy główne, regeneracje i naprawy elementów układu wtryskowego oraz dostawy części zamiennych.

Specjalizujemy się nie tylko w naprawach silników, ale także świadczymy usługi w zakresie:

  • Regeneracja pomp wtryskowych Cummins
  • Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Cummins
  • Regeneracja rozruszników z silników Cummins
  • Regeneracja i naprawa alternatorów do silników Cummins

Na wszystkie wykonane usługi wydajemy pisemne gwarancje. Obsługujemy silniki przemysłowe Cumminsa dla największych zakładów przemysłowych i górniczych w Polsce. Mamy szerokie doświadczenie w pracy z silnikami z maszyn budowlanych i rolniczych, agregatów, jednostek pływających, pojazdów wojskowych i ratownictwa specjalistycznego.

Oferujemy szybkie wyceny remontów silników, a także krótkie terminy naprawa i regeneracji.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy atrakcyjną ofertę.

HDS Serwis Sp. z o.o. jest niezależnym serwisem i dostawcą części zamiennych do silników Cummins. Nazwa Cummins oraz wszystkie inne nazwy marek używane są wyłącznie w celach informacyjnych. HDS Serwis Sp. z o.o. nie jest w żaden sposób powiązana z Cummins Inc., ani z innymi firmami należącymi do grupy Cummins, jak również podmiotami z nimi związanymi.Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex