Strona Główna » Fassi

Serwis żurawi Fassi

Remonty, serwis oraz UDT wszystkich modeli żurawi i dźwigów renomowanej włoskiej marki Fassi.

W zakresie serwisowej i remontowej obsługi urządzeń marki Fassi, oferujemy m.in.: remonty kapitalne urządzeń, naprawy układów elektrycznych i elektronicznych, regenerację oraz wymianę podzespołów hydraulicznych oraz części mechanicznych.

Pełna obsługa maszyn Fassi, a także wszystkie części zamienne i eksploatacyjne dostępne w naszej ofercie.

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem marki FASSI.

Naprawa HDS Fassi

Żurawie produkowane przez firmę Fassi to w zdecydowanej większości urządzenia przeznaczone do montażu na samochodach ciężarowych. Mogą one służyć do przemieszczania ładunków o bardzo zróżnicowanych formach i gabarytach. Żurawie HDS tego producenta można używać do przenoszenia m.in. złomu, bali drewnianych, palet z materiałami budowlanymi i kruszyw.

Żurawie wybiera się do konkretnych zadań, według ich mocy i wysięgu wyrażonych w tonometrach, współczynniku określającym zakres momentów udźwigu ramienia. Drugim ważnym czynnikiem jest odpowiedni dobór elementu odpowiadającego bezpośrednio za mocowanie przeładowywanych materiałów.

Serwis Fassi

Dla zagwarantowania sprawnego działania każdego HDS-u konieczne jest regularne serwisowanie i konserwacja siłowników hydraulicznych, a także innych elementów standardowo narażonych na zużycie. Wszystkie czynności związane z konserwacją dźwigów samochodowych wykonują serwisanci oraz mechanicy grupy HDS Serwis. W naszej ofercie znajdują się także usługi naprawy i regeneracji.

HDS Serwis oferuje: serwis dźwigów samochodowych typu HDS marki Fassi, naprawy żurawi leśnych (do drewna), rozładunkowych/przeładunkowych oraz przemysłowych (np. złomowych).

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex