Strona Główna » Formy wtryskowe Śląsk » Formy do produkcji gumy Śląsk

Wytwarzanie form do produkcji wyrobów gumowych

Projektowanie i wytwarzanie form prasowalniczych do produkcji gumy metodą wulkanizacji. Produkcja form do gumy wszelkiego typu.projektowanie form do produkcji gumy

Zadzwoń: tel. 501-606-398

Oferujemy wytworzenie formy służącej do produkcji elementów gumowych. Przedmioty gumowe produkuje się na specjalnych prasach, które pod wpływem temperatury i ciśnienia umożliwiają wulkanizację gumy. Skutkiem tego można uzyskać przedmioty gumowe o dużej dowolności kształtów i parametrów technicznych.  

Standardową metodą wulkanizacji produkuje się m.in. takie wyroby gumowe jak osłony różnego rodzaju (w tym mieszkowe, harmonijkowe i inne), odbojniki, kołki, o-ringi i uszczelnienia innego typu, elementy mocujące, elementy wyposażenia, narzędzia gumowe oraz wiele innych.

Formy do pras wulkanizacyjnych gumy w wszytskich rodzajach i gabarytach, dostępne dla wszystkich typów surowców wulkanizowanych.

forma do produkcji gumy

Tanie formy do wulkanizacji gumy Śląsk

Tanie formy do wulkanizacji gumy – oferujemy nie tylko stosunkowo krótkie terminy realizacji, ale również atrakcyjne ceny form do gumy.

formy do wulkanizacji gumyPrzy wykorzystaniu pras wulkanizacyjnych możliwa jest produkcja nie tylko elementów gumowych, ale także elementów, w których guma jest łączona z innym materiałem – np. elementy metalowo-gumowe.

Formy do produkcji gumy każdorazowo wykonujemy pod specjalne zamówienie klienta, zgodnie z jego wytycznymi technicznymi.

Formy prasowalnicze do gumy standardowo produkuje się za stali, jednak w przypadku planowania produkcji drobnych ilości produktów stosuje się niekiedy formy aluminiowe.

formy wtryskowe do gumyFormy do produkcji wyrobów gumowych (niekiedy określane jako formy wtryskowe do gumy lub formy wtryskowe do produkcji gumy) produkowane są na wysokiej jakości maszynach służących do obróbki skrawaniem, w tym centra obróbcze CNC, elektro drążarki oraz innego typu urządzenia sterowane numerycznie i konwencjonalnie.

Niezależnie od potrzeb naszych klientów, możemy wykonać formę, która pozwoli uzyskać finalny produkt gumowy posiadający odpowiednie gabaryty, jak i właściwości fizyko-chemiczne. Możliwe jest wulkanizowanie gum o różnym stopniu twardości o odporności nazrywanie, jak również gumy olejoodpornej.

Szczególną popularności wśród wyrobów gumowych cieszą się różnego rodzaju osłony, odbojniki, a także uszczelki. Formy do wulkanizacji gumy pozwalają uzyskać najrozmaitsze kształty, w tym spiralne, stożkowe czy inne.

formy do wulkanizacji gumy śląsk bielsko

Formy do produkcji gumy i wyrobów silikonowych Bielsko-Biała, śląskie. Przykłady popularnych rodzajów form do gumy, służące do pracy w prasach wulkanizacyjnych.

produkcja form do wulkanizacji gumy

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.copyright © Kumatex