Strona Główna » Formy wtryskowe Śląsk

Formy wtryskowe wytwarzanie produkcja

Projektowanie i produkcja wszelkiego typu form wtryskowych do tworzyw sztucznych, ciśnieniowe do odlewania stopów metali lekkich. Produkujemy również wszelkiego rodzaju wykrojniki i tłoczniki.Formy wtryskowe śląsk bielsko-Biała

Zadzwoń: tel. 501-606-398

Zajmujemy się także przyjmowaniem zleceń na obróbkę skrawaniem oraz innego typu operacje związane z obróbka metali, w tym toczenie, frezowanie, szlifowanie, drążenie oraz elektrodrążenie.

Projektowanie oraz specjalistyczna obróbka metali wszelkiego typu.

Śląskie wykonywanie form wtryskowych

Działamy w oparciu o doświadczoną kadrę inżynierów i operatorów maszyn zarówno sterowanych numerycznie, jak i maszyn konwencjonalnych.tanie formy wtryskowe śląsk

Nasze możliwości techniczne obejmują użycie m.in.maszyn takich jak: centra obróbcze CNC, tokarki i frezarki konwencjonalne, tokarki do dużych gabarytach, drążarki różnego typu, szlifierki do wałków i powierzchni, prasy hydrauliczne i giętarki, lasery i plotery tnące, podciśnieniowe chwytające urządzenia transportu wewnętrznego, trasportu bliskiego oraz montażowe.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji.

 

Śląsk, Bielsko-Biała – dostawa na cały kraj, odbiór osobisty lub dostawa spedycją. Posiadamy specjalistyczne, dźwigi i inne urządzenia służące do transportu form wtryskowych.

produkcja form wtryskowych slaskie

Technika formowania wtryskowego polega na formowaniu tworzyw sztucznych poprzez wtryskiwanie uplastycznionego materiału do wcześniej przygotowanej formy wtryskowej. Materiał zastyga w formie, przyjmując jej kształt. Formowanie wtryskowe jest procesem cyklicznym, w którym jedna forma używana jest wielokrotnie. Proces wtryskiwania prowadzi się na specjalistycznych maszynach nazywanych wtryskarkami.

formy wtryskowe tanio

Formy wtryskowe do plastkiów - formy wtryskowe do produkcji wszelkiego typu wyrobów plastikowych i pokrewnych.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex