Strona Główna » Frezowanie CNC Śląsk

Frezowanie CNC Śląsk

Oferujemy usługi w zakresie obróbki skrawaniem metali. Zajmujemy się frezowaniem na maszynach CNC, jak również innymi typami obróbki skrawaniem w tym toczeniem, szlifowaniem, spawaniem itp.

Specjalizujemy się w obróbce elementów gabarytowych i nietypowych. Frezujemy i toczymy na nowoczesnych maszynach CNC. Nasz park maszynowy umożliwia nam podejmowanie się nawet skomplikowanych prac na dużych elementach, których obróbka jest niemożliwa w konkurencyjnych zakładach.

Usługi frezowania CNC Bielsko-Biała śląskie

Oferujemy frezowanie CNC na Śląsku, jednakże świadczymy usługi dla podmiotów ze wszystkich województw. Obsługujemy firmy z branż produkcyjnych, branży motoryzacyjnej, wydobywczej, przetwórczej i inne.  

Frezowanie CNC Śląska - usługi frezowania na maszynach CNC, obróbka skrawaniem metali i innych materiałów. Obróbka dużych gabarytów, frezowanie szerokich elementów. 
 

Oprócz stali, zajmujemy się również obróbką skrawaniem tworzyw sztucznych i innych materiałów. Zajmujemy się również stalą konstrukcyjną, w tym gięciem, cięciem i spawaniem. Dysponujemy szerokim wachlarzem giętarek, wypalarek i spawarek.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

   


 


copyright © Kumatex