Strona Główna » Hiab

Serwis żurawi HIAB

Serwis i naprawy maszyn przeładunkowych i załadowczych renomowanej marki HIAB.

W zakresie obsługi żurawi i dźwigów Hiaba oferujemy m.in. remonty kapitalne, naprawa obrotu żurawi oraz regeneracja kolumn, naprawy układu hydraulicznego (rodzielacze hydrauliczne, zamki, zawory, węże, siłowniki itp.), likwidacje luzów i wycieków. Zajmujmy się również naprawami i serwisem układów elektrycznych i elektronicznych żurawi HIAB.

HIAB części zamienne. ferujemy również szereg części zamiennych do żurawi HIAB

HIAB, skandynawski producent urządzeń, to współcześnie światowy lider w produkcji maszyn do rozładunku towarów. Nazwa HIAB pierwotnie stanowiła skrót pełnej nazwy firmy: Hydrauliska Industri AB HIAB jest częścią Cargotec Corporation.

HDS HIAB

Najbardziej znanymi urządzeniami dźwigowymi tego dostawcy są hydrauliczne żurawie rozładunkowe (przeładunkowe), w Polsce określane popularnie mianem HDS. HIAB był pierwszą na świecie firmą, która wyprodukowała – lata 40. XX w. – żurawia montowanego na samochodzie ciężarowym.

W segmencie żurawi rozładunkowych HIAB z sukcesami budował swoja pozycję przez wiele dziesięcioleci. Najlepszym dowodem na to, jak silna jest pozycja tej marki niech będzie, że w wielu krajach słowo „HIAB” jest synonimem słów żuraw samochodowy (rozładunkowy). Żurawie marki HIAB są tworzone tak, aby mogły spełniać swoje funkcje również w ciężkich warunkach pracy.

Obok produktów austriackiej marki Palfinger, to właśnie maszyny HIABa są najczęściej wymieniane, jako najbardziej zaawansowane technologicznie i nowoczesne.

Żurawie - umownie określane mianem HDS - marki HIAB, podobnie jak produkty innych marek, ze względu na funkcje można podzielić na kilka podstawowych grup, m.in.:

  • żurawie ogólnego stosowania (HIAB)
  • żurawie do drewna (Jonsered Loglift)
  • żurawie złomowe / recyklingowe (Jonsered Loglift)
  • żurawie do materiałów sypkich
  • specjalne (np. do inspekcji mostów)

Powyższy podział nie wyczerpuje jednak wszystkich możliwych zastosowań żurawi HIAB.

Naprawa HDS HIAB

Nasz firma świadczy usługi w zakresie: serwis dźwigów, żurawi i hydraulicznych maszyn dźwigowych, a także montaż, naprawa, konserwacja żurawi HDS.

Obsługujemy wszystkie możliwe typy urządzeń typu żurawie i dźwigi.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex