Strona Główna » Kramer Allrad

Serwis silników ładowarek KRAMER Allrad

Serwis i remonty silniki Diesel z maszyn niemieckiej marki Kramer/Kramer Allrad. Naprawa miniładowarek i ładowarek kołowych (czołowych), teleskopowych, wózków widłowych. Części do silników Deutz, Perkins i Yanmar, powszechnie stosowanych w sprzęcie Kramer Allrad.

Najnowsze modele Kramer Allrad, które obsługujemy, to:

Ładowarki:

Kramer Allrad 180
Kramer Allrad 250
Kramer Allrad 280
Kramer Allrad 350
Kramer Allrad 380
Kramer Allrad 480
Kramer Allrad 580
Kramer Allrad 580T
Kramer Allrad 680
Kramer Allrad 750
Kramer Allrad 750T
Kramer Allrad 850
Kramer Allrad 880
Kramer Allrad 950
Kramer Allrad 1150

Kramer serwis

Serwisujemy również starsze modele maszyn marki Kramer, a także dysponujemy do nich częściami eksploatacyjnymi i zamiennymi (m.in. silnikowymi).

Kramer-Werke GmbH jest częścią Wacker Neuson SE. Ta międzynarodowa grupa firm jest znana z szerokiej oferty innowacyjnych produktów w dziedzinie sprzętu budowlanego.

Kramer-Werke GmbH jest średniej wielkości firmą kładącą duży nacisk na poszukiwanie nowych technologii i rozwój sprzętu. Pod marką Kramer Allrad sprzedaje miniładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe i podnośniki koszowe. Maszyny te charakteryzują się najwyższą jakością, są używane w przemyśle budowlanym, ogrodniczym, w projektowaniu krajobrazu oraz przez firmy recyclingowe.

Kramer zatrudnia obecnie ponad 250 osób, zwracając szczególną uwagę na wewnętrzne szkolenia, zarówno pracowników technicznych, jak i handlowych.

Intensywny rozwój i liczne sukcesy ostatnich kilku lat umożliwiły przeprowadzenie największej inwestycji w historii firmy – fabryki w Pfullendorf, jednej z najnowocześniejszych w Europie. W 2008 r. zostały do niej przeniesione oddziały produkcyjne i administracja firmy.

 

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex