Strona Główna » Kubota

Serwis silników i maszyn budowlanych Kubota

Serwis i naprawa maszyn budowlanych i rolniczych japońskiej marki Kubota.

Naprawa silników KubotaSerwis wszystkich typów minikoparek, koparek, ładowarek i maszyn rolniczych Kubota, a także silników marki Kubota pracujących w sprzęcie innych producentów.  

Szeroki wybór części zamiennych, zarówno silnikowych oraz osprzętu, jak również innego rodzaju części eksploatacyjnych.

Dysponujemy również całymi i kompletnymi silnikami regenerowanymi Kubota. Zapytaj o możliwość wymiany Twojego uszkodzonego silnika – jest to oszczędność czasu i pieniędzy.

Kubota części zamienne

Mamy w ofercie wszystkie części zamienne do silników Kubota - tłoki, panewki, pierścienie, uszczelki, zawory głowicy, cewki gaszenia, pompy wody, pompy paliwa, pompy oleju, komplety uszczelek oraz wiele innych części zamiennych.

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz części do silnika Kubota, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Przykładowe modele minikoparek Kubota, które serwisujemy: 

K008-3

KX057-4 5.5

KX-080 8.0

KX36-3

KX41-3 V 1.5

KX61-3

KX71-3 2.7

KX91-3S 3.3

KX91-3α

KX101-3α

KX121-3S 4.0

KX121-3α

KX161-3S 5.2

U10-3

U15-3

U17

U20-3

U25-3

U35-3S

U45-3S

U50-3

U55-4

 

Kubota Corp jest międzynarodową firmą z doświadczeniem w produkcji szerokiej gamy produktów, które można podzielić na trzy grupy : silników spalinowych oraz maszyn, produktów przemysłowych i inżynieryjnych oraz materiałów budowlanych i wyposażenia domów. Grupy te stanowią linię produktów, która obejmuje sprzęt rolniczy i budowlany, silniki, żeliwne rury, automaty do sprzedaży detalicznej (dystrybutory), zawory, pompy urządzenia klimatyzacyjne a także instalacje wodno-kanalizacyjne i infrastrukturę oczyszczalni ścieków.

Założona w 1890 roku w Osace w Japonii firma urosła do rozmiarów międzynarodowego koncernu, obejmującego wiele spółek zależnych i stowarzyszonych, które łącznie prowadzą działalność w ponad 130 krajach.

Kubota jest notowana zarówno na giełdzie w Tokio, jak i w Nowym Yorku.

W roku 1969 firma  Kubota rozpoczęła eksport swoich 21. konnych kompaktowych ciągników  rolniczych  do Stanów Zjednoczonych. Z racji wielkiego sukcesu na rynku amerykańskim, w 1972 roku w Compton w Kalifornii została założona nowa spółka – Kubota Tractor Corporation.

Podobnie działo się w innych krajach, stanowiących ważne rynki zbytu dla silników, części, maszyn budowlanych i rolniczych Kubota. Między innymi w Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii powstały od podstaw lub zostały przejęte spółki, które weszły skład koncernu.

 W 1988 roku Kubota otworzyła pierwszą fabrykę w Stanach Zjednoczonych – w Gainesville powstała Kubota Manufacturing of America. Od początku nowe moce produkcyjne miły służyć wytwarzaniu części i osprzętu - łyżek ładowarek i ramion koparek – dla ciągników. Nieco później rozpoczęła się produkcja również innego asortymentu, przede wszystkim maszyn i urządzeń do utrzymania i pielęgnacji ogrodów (traktory ogrodowe, kosiarki ).

W 2006 roku produkcja wcześniej wspomnianych ładowarek czołowych i koparek została przeniesiona do nowego zakładu Kubota Industrial Equipment w mieście Jefferson. Zmiana ta miała również na celów polepszenie warunków logistycznych związanych sprowadzaniem z Japonii większych traktorów (seria B, L & M) i rozwojem sieci dealerskiej w całych USA.

Za względu na zwiększone zapotrzebowanie na kompaktowe silniki przemysłowe, w 1999 roku w miejscowości Lincolnshire została założona – jako spółka zależna Kubota Corporation-Osaka – samodzielna firma Kubota Engine America (KEA). Wydzieliła się ona z Kubota Tractor Corp., w której wcześniej była jedną z dywizji. KEA sprzedaje swoje silniki diesela, o mocy od 6 do ponad 100 KM, na całym kontynencie amerykański. KEA oferuje również silniki wysokoprężne (7 do 35 kW) do generatorów prądotwórczych.

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex