Strona Główna » Mitsubishi

Serwis silników Mitsubishi

Remonty i naprawy wszystkich typów kompaktowych, średnich i dużych silników przemysłowych japońskiej marki Mitsubishi. Silniki te stosowane są w koparkach, ładowarkach, wózkach widłowych i maszynach takich marek jak: CAT Caterpillar, Hanix, Volvo, Pel-Job, Hyundai, Kobelco, Bomag, Case, Daewoo, Pronar, Schaeff, Terx, Weidemann, Zeppellin, New Holland, Hitachi i wielu innych.

Oferujemy również silniki regenerowane

na wymianę

oraz silniki fabrycznie nowe.

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o warunki serwisu lub naprawy silnika z Twojej maszyny.

Nasza oferta serwisowo-remontowa należy do najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku, ponieważ:

  • na wszystkie naprawy i remonty udzielamy pisemnych gwarancji
  • mamy bardzo bogate doświdczenie - rocznie obsługujemy ok. 250 silników przemysłowych
  • mamy w ofercie WSZYSTKIE części zamienne do silników Mitsubishi
  • posiadamy WSZYSTKIE dane serwisowe do silników przemysłowych Mitsubishi
  • oferujemy atrakcyjne ceny usług

Silniki Mitsubishi to jedne z najbardziej cenionych jednostek napędowych maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Stosowane są one przez czołowych producentów maszyn budowlanych na świecie, poczynając od największego producenta maszyn budowlanych - CAT Caterpillar, a kończąc na specjalistycznych firmach produkujących np. maszyny do utrzymania lodowisk.

Silniki Mitsubishi serii industrial to szeroka gama możliwości - od małych silników dwucylindrowych stosowanych w kompaktowym sprzęcie budowlanych po największe silniki okrętowe oraz przemysłowe.

Silniki Mitsubishi cenione są za swoje bardzo dobre właściwości użytkowe, oszczedność, bezobsługowe działanie oraz trwałość. Właściwie użytkowane i serwisowane służą użytkownikom maszyn przez długie lata.

Pamiętaj! Tylko regularna wymiana filtrów paliwa może zabezpieczyć układ wtryskowy silnika Mitsubishi przed przedwczesnym zużyciem.

Mitsubishi to jedna z największych japońskich firm produkujących maszyny oraz pojazdy. Koncern notowany jest na giełdzie w Tokio. Całość Mitsubishi to bardzo duża liczba częściowo niezależnych przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych, działających w różnych gałęziach gospodarki - od przemysłu maszynowego, przez przemysł elektroniczny, chemiczny i szeroko rozumiany rynek nowych technologii.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex