Strona Główna » New Holland

Remonty silników New Holland

Naprawy i serwis silników przemysłowych marki New Holland, pracujących w maszynach budowlanych, rolniczych i przemysłowych.

Przeprowadzamy zarówno przeglądy techniczne silników taj marki, jak oraz kompleksowe naprawy i remonty.

Serwisujemy również całe maszyny New Hollanda, jak również dostarczamy filtry oraz części silnikowe do maszyn tej marki.

Przeglądy techniczne maszy prowadzimy zarówno w naszym warsztacie, jak i w miejscu postoju maszyny - dysponujemy mobilnym serwisem.

Serwis ciągników i maszyn budowlanych New Holland

New Holland jest częścią firmy CNH Global, która z kolei powiązana jest z Fiat Group. CNH Global powstało z połączenia Case i New Holland. Firma nie produkuje jedynie sprzętu rolniczego ale również konstrukcje lekkich i ciężkich sprzętów budowlanych, stosowanych w budownictwie drogowym, górnictwie odkrywkowym czy wózkach widłowych.

Silniki New Holland stosowane są w takich maszynach jak koparki czy ładowarki. Przykładowe silniki New Hollanda to: CNH F5C Turbo, CNH 667TA czy też CNH F4BE0484E.

Historia powstania New Holland, tego znanego na całym świecie producenta sprzętu rolniczego i budowlanego jest suma integracji czterech marek które współpracowały i połączyły się w jedną. Marki te to: Ford, Fiat Agri. Clayes i New Holland. Założycielem Firmy jest Abe Zimmermann. Największym osiągnięciem tego konstruktora było skonstruowanie metodą prób i błędów odpornych na mróz silników wysokoprężnych. Napędzały one różne urządzenia wykorzystywane w gospodarstwie, jak na przykład: piła do drewna, rozdrabniacz do pasz czy pralka. Nowość stanowił specjalnie skonstruowany płaszcz wodny silnika zapewniający chłodzenie.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex