Strona Główna » Palfinger

Serwis żurawi Palfinger

Remonty, naprawy i serwis wszystkich typów urządzeń i maszyn podnośnikowych marki Palfinger.

W zakresie obsługi marki Palfinger wykonujemy zarówno gruntowne remonty kapitalne, a także przeprowadzamy naprawy poszczególnych podzespołów, takich jak – kolumny obrotu, ramiona oraz wysuwy, rozdzielacze hydrauliczne, zamki oraz zawory, układy przeciążeniowe, systemy elektryczne oraz elektroniczne.

W ciągłej sprzedaży również części zamienne jak również eksploatacyjne do żurawi marki Palfinger. Oferujemy rozdzielacze, zamki, zawory, cewki, filtry i wiele innych.

Do grupy urządzeń powszechnie zwanych w Polsce HDS zalicza się żurawie (dźwigi) rozładunkowe zastosowania ogólnego oraz żurawie leśne (zwane także żurawiami do drewna) i przemysłowe zaopatrzone w odpowiednie chwytaki. Żurawie przeładunkowe oferowane przez firmę Palfinger dzielą się na cztery grupy w zależności od tzw. zakresu momentów udźwigu (tonometry). Modele urządzeń oznaczane są symbolami: PC, PK oraz PKK, czyli: Palfinger PC, Palfinger PK, Palfinger PKK

Oprócz standardowych firma Palfinger produkuje także żurawieprzeznaczone specjalnie do załadunku i odholowywania pojazdów. Współcześnie grupa tych dźwigów to m.in. PK 12000, PK 14000, PK 16000 i PK 18000.

Do rozładowywania materiałów budowlanych pakowanych na paletach stosuje się standardowo modele PK 12001 L, PK 15001 L, PK 18001 L aż do PK 24001 L. Istnieje także grupa żurawi o wydłużonym wysięgu, których używa się najczęściej przy robotach budowlanych prowadzonych na dachach.

Samochodowe żurawie rozładunkowe Palfinger – montaż, naprawa, konserwacja.

Do grupy urządzeń tzw. HDS nie zaliczają się samojezdne dźwigi samochodowe. Jednak podobnie jak żurawie montowane na pojazdach ciężarowych działają one w oparciu o technologie hydrauliczne i spełniają niekiedy zbliżone funkcje rozładunkowe i załadunkowe.

HDS Palfinger naprawa

Firma HDS Serwis prowadzi wszelkie prace związane z urządzeniami dźwigowymi typu HDS montowanymi na pojazdach ciężarowych jak i samochodach. Od około dziesięciu lat specjalizujemy się w konserwacji, naprawie, a także serwisie hydrauliki i mechaniki w maszynach dźwigowych, co pozwala nam na pracę z różnymi modelami tego sprzętu.

Palfinger HDS. Prowadzimy pełny serwis dźwigów, żurawi i hydraulicznych maszyn dźwigowych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex