Strona Główna » Pel-Job » Pel-Job uszczelka głowicy

Uszczelka głowicy Pel-Job

Oferujemy uszczelki pod głowicę do wszystkich przemysłowych jednostek napędowych Diesel marki Pel-Job pracujących w koparkach, ładowarkach, podnośnikach i innych maszynach budowlanych wielu producentów z całego świata.
 
Oprócz uszczelek pod głowicę i innych uszczelnień silników Pel-Job sprzedajemy także wszystkie części zamienne do tych jednostek napędowych a także zajmujemy się ich remontowaniem, serwisowaniem i naprawianiem.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex