Strona Główna » Hanix » Pompa wody HANIX

Pompy wody Hanix

Mamy na stanie magazynowym wysokiej jakości pompy wodne oraz wiele innych części zamiennych i komponentów (np.: tłoki, pompy paliwa, sworznia, bloki silnika, uszczelki, pierścienie, termostaty, filtry, panewki i inne) jednostek napędowych Diesel marki Hanix.
 
Nasi doświadczeni mechanicy wyremontują, naprawią większość wysokoprężnych jednostek napędowych marki Hanix i nie tylko, napędzających maszyny przemysłowe i budowlane. O szczegóły pytaj naszych konsultantów lub wyślij zapytanie na nasz adres e-mail.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex