Strona Główna » Takeuchi

Serwis silników minikoparek TAKEUCHI


Serwis Takeuchi - świadczymy usługi w zakresie profesjonalnych napraw i remontów wszystkich typów silników DIESEL z minikoparek, koparek  kołowych i kompaktowych ładowarek - miniładowarek - japońskiej marki Takeuchi. 

Takeuchi silnik - części zamienne silnika

Takeuchi części - oferujemy również części zamienne do silników YANMAR i ISUZU z maszyn Takeuchi, a także całe silniki do sprzętu tej marki, zarówno nowe, jak i używane regenerowane. O szczegóły zapytaj naszych techników.

Przykładowe modele sprzętu, jaki obsługujemy:

Minikoparki i koparki Takeuchi serwisTB108
 
TB014

TB015 

TB016

TB025

TB035

TB070
 
TB125
 
TB135
 
TB145
 
TB175
 
TB1140
 
TB23R
 
TB28FR

TB135
 
TB138FR
 
TB153FR
 
TB180FR

 
Miniładowarki i ładowarki TakeuchiTL120
 
TL130
 
TL140
 
TL150

Takeuchi serwis

Takeuchi Mfg. Company Ltd została założona w 1963 r., w japońskim Nagano.

 

Takeuchi Mfg. Co., Ltd. produkuje minikoparki, koparki hydrauliczne, ładowarki gąsienicowe i i innego rodzaju sprzęt i urządzenia przemysłowe. Takeuchi jako jedna z pierwszych firm w 1986 r. rozwinęła i wprowadziła do produkcji ładowarki gąsienicowe, przenaczone do pracy na trudnych terenach. Ponad 90 proc. maszyn budowlanych Takeuchi jest użytkowane poza Japonią, szczególnie w Europie, gdzie jest ich ponad dwa razy więcej niż macierzystym kraju.

Już w 1971 r. Takeuchi rozpoczęła produkcje pierwszej na świecie miniładowarki. Takeuchi posiada wiele oddziałów na całym świecie. Do najważniejszych należy amerykańska firma Takeuchi Mfg. (U.S.) Ltd, została założona w 1979 r. Jako pierwsza na rynku amerykańskim zaproponowała ona wysokiej jakości kompaktowe koparki i ładowarki przeznaczone do robót budowlanych i drogowych.

Takeuchi Polska

Koparki Takeuchi to bardzo rozpowszechnione w Polsce maszyny budowlane. Stosowane w nich silnik japońskiej marki Yanmar są cenione przez polskich użytkowników, a ergonomiczna i łatwa w obsłudze maszyn zeskała uznanie w oczach wielu polskich użytkownich maszyn klasy kompakt.

Takeuchi silnik - silniki Mitsubishi, Isuzu, Yanmar i inne

 

Koparki Takeuchi

Wprowadzenie na rynek pierwszej minikoparki w 1971 r. sprawiło, że firma z podwykonawcy, stała się jednym z najważniejszych producentów maszyn i w konsekwencji zaczęła wyznaczać międzynarodowy standard na rynku minikoparek i miniładowarek.

Części Takeuchi - wysoka jakosć. Jednym z powodów, dla których użytkownicy maszyn w Europie i USA wybierają Takeuchi jest fakt, że maszyny tej marki są produkowane w Japonii. Czynnikami istotnymi w produkcji są trwałość, wygoda i bezpieczeństwo użytkowania – producenci rozumieją, że koparka będzie pracować 2,000 godzin rocznie, czyli dwa razy więcej niż przeciętnie w Japonii - Takeuchi bierze pod uwagę wymagania klientów z Europy i USA, zwracając uwagę na ich potrzeby już na etapie projektowania i rozwoju maszyn.

Firma zdecydowała się nie umieszczać fabryk w Europie i w USA, gdzie posiada największe udziały w rynku i zamiast tego ulokować większą część produkcji w japońskiej fabryce, gdzie pracują najlepsi eksperci i istnieją bardzo dobre warunki do wytwarzania sprzętu wysokiej jakości. Powody dla których klienci na całym świecie wybierają Takeuchi mają związek właśnie z Japonią.

Minikoparki Takeuchi

Koparki Takeuchi zdobyły międzynarodowe uznanie dzięki zdolności do pracy w trudnych warunkach. Firma wciąż poszukuje nowych wyzwań i sposobów na spełnienie oczekiwań użytkowników maszyn na całym świecie.

Takeuchi posiada trzy fabryki i biura sprzedaży w Japonii. Poza Japonią istnieją trzy oddziały, w Stanach Zjednoczonych, Anglii i Francji. W 2005 r. firma otworzyła kolejną jednostkę Takeuchi Qingdao Mfg. Co., Ltd. w Chinach, co znacznie polepszyło możliwości międzynarodowej ekspansji.

Yanmar Polska

Maszyny Yanamr zdobyły sporą popularność w Polsce.

 

 

 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex