Strona Główna » Toczenie CNC Śląsk

Usługi toczenia - śląskie Bielsko-Biała

Usługi tokarskie - oferujemy usługi toczenia CNC oraz na tokarkach konwencjonalnych obróbka metali, produkcja wielkoseryjna i jednostkowe zlecenia. 

Toczenie CNC Śląsk

Krótkie terminy realizacji oraz przystępne ceny. Pełna obsługa w zakresie obróbki stali.

Zadzwoń: tel. 501-606-398

Posiadamy szerokie doświadczenie w obróbce skrawaniem. Pracujemy na wysokiej klasy maszynach sterowanych numerycznie (tokarki CNC) oraz tokarkach, frezarkach konwencjonalnych.

Toczenie CNC Śląsk Małopolska

Oferujemy zarówno produkcję elementów wielkoseryjnych (tuleje, złączki, siłowniki itp.), jak również usługi dotyczące pojedynczych elementów.  Specjalizujemy się w dużych gabarytach oraz toczeniu elementów o nietypowych wymiarach.

Usługi toczenia CNC ŚląskDysponujemy nie tylko małymi i średnimi maszynami do obróbki stali oraz innych metali, ale także maszyny tokarskimi do dużych elementów.

Obróbka skrawaniem w tym Obróbka skrawaniem CNC to nasza specjalność. Produkujemy zarówno proste elementy toczone, jak i tak skomplikowane elementy jak formy wtryskowe, formy rozdmuchowe czy modele do termoformowania.

Wykonujemy formy wszelkiego rodzaju.

Usługi tokarskie rozliczane są na atrakcyjnych warunkach cenowo-terminowych. Obsługuje klientów głównie z terenu Małopolski i Śląska, ale także z pozostałych województw. Nasz zakład w Bielsku-Białej to pełen zakres możliwości tak sprzętowych, jak i ludzkich.

Toczenie CNC śląskieObróbka CNC jest typem obróbki skrawaniem. Obróbka skrawaniem jest to proces technologiczny, który polega na usunięciu określonym narzędziem określonej objętości materiału celem uzyskania żadnej wielkości i kształtu obrabianego elementu.

Toczenie sworzni

Narzędzie o klinowym kształcie oddziela od materiału tzw.naddatek, który stanowi odpad po obróce metalu w/w metodą.

Niezależnie odtego jakiej formy obróbkiskrawanie poszukujesz, skuntaktuj się z nami. Zajmujemy się nie tylko toczeniem, ale także frezowaniem, szlifowaniem, gięciem, wierceniemi wycinaniem stali innych metali.

W razie wątpliwości pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednią metodę obróbki.

bielsko-Biała usługi toczenia cnc

Najpopularniejszym zmechanizowanym typem obróbki skrawaniem jest toczenie na maszynach konwencjonalnych lub CNC.  Toczenie dzieli się na zewnętrzne, czyli obtaczanie oraz wewnętrzne – wytaczanie i roztaczanie. Toczenie może być wzdłużne, ukośne bądź poprzeczne.

Toczenie Bielsko-biała

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex