Strona Główna » Toczenie dużych gabarytów Śląsk

Toczenie dużych gabarytów Śląsk Małopolska

Toczenie dużych średnic śląskieOferujemy usługi toczenia, obróbki skrawaniem i innego typu obróbki elementów wielkogabarytowych.

Zadzwoń: tel. 501-606-398

Obróbka skrawaniem dużych gabarytów, a także elementów o niestandardowych wymiarach. Toczenie wielkogabarytowe.

Toczenie dużych średnic, gabarytów, elementów niestandardowych to nasza specjalność.  Jeżeli masz zapotrzebowanie na obróbkę skrawaniem elementów ponad standardowych lub wielkogabarytowych, skontaktuj się z nami.

Toczenie rur, prętów, odlewów czy elementów maszyn wykonujemy nieprzerwanie od wielu lat. Zajmujemy się m.in. obróbką słupów, kolumn żurawi, ramion i wysięgów odlewów i odkuwek, elementów maszyn, urządzeń i konstrukcji.

Toczenie dużych elementów śląskFrezowanie, szlifowanie oraz toczenie niestandardowych, dużych wymiarów, obróbka skrawaniem dużych elementów.

Dysponujemy doświadczoną kadrą oraz odpowiednim parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy gotowi podjąć się zleceń, których realizacja jest dla innych nieosiągalna.

Toczenie dużych średnic, śląskie Bielsko-Biała

Duże średnice toczenia rur innych elementów są możliwe m.in. dzięki używaniu tokarek  z przesuwnym łożem oraz innych tokarek i centr obróbczych spełniających wymagania produkcji wielkogabarytowej.

Pracujemy zarówno na tokarkach konwencjonalnych, jak i CNC (sterowanych numerycznie). Tokarki ustawiane pozwalają wykonać elementy o tych samych wymiarach w dużej liczbie sztuk.

Usługi toczenia dużych elementów śląsk

Toczenie jest jednym z rodzajów obróbki skrawaniem, czyli obróbki wiórowej. Stosuje się je najczęściej do obróbki powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych metalowych przedmiotów mających kształt brył obrotowych. Z punktu praktycznego punktu widzenia  toczenie polega na uzyskiwaniu pożądanego kształtu i gabarytów materiałów/przedmiotów, poprzez oddzielanie specjalnym narzędziem zwanym nożem tokarskim warstwy wierzchniej materiału.

toczenie dużych średnic śląsk Bielsko białaTokarka jest typem obrabiarki, który przeznaczony jest do obróbki powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Podstawowymi ruchami w procesie toczenia są: ruch główny obrotowy przedmiotu obrabianego oraz prostoliniowy ruch posuwowy narzędzia.

Pracujemy na wszytskich podstawoych typach tokarek, frezarek, pras i giętarek oraz wycinarkach, szlifierkach do wałków i wielu innych typach maszyn.

Aby móc pracować na dużych średnicach konieczne jest przede wszystkich użytkowanie maszyn (tokarek) o odpowiednich prześwitach, czyli odpowiednio dużych.Toczenie dużych gabarytów czy też toczenie dużych wymiarów materiałów wymaga przy tym odpowiedniego doświadczenia tokarza czy też osoby obsługującej urządzenia CNC.

Toczenie dużych gabarytów śląskie

Kumatex - usługi toczenia dużych elementów śląsk

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex