Strona Główna » filtry do maszyn budowlanych

Filtry do maszyn budowlanych

Jakość filtrów i ich regularna wymiana jest jednym z podstawowych warunków prawidłowej i wieloletniej pracy każdej maszyny budowlanej. Niezależnie od tego, czy maszyn przeznaczona jest do prac ziemnych, drogowych, rozbiórkowych czy innych, tylko właściwie przeprowadzane przeglądy techniczne gwarantują jej optymalne działanie w warunkach roboczych.


Zadzwoń lub napisz!

Przedstawimy bardzo atrakcyjną ofertę na filtry do Twojej maszyny!

Filtry do maszyn

Filtry do maszyn to nasza specjalność - oferujemy filtry do wszystkich najpopularniejszych rodzajów maszyn budowlanych i drogowych. Są to m.in.:

  • Filtry hydrauliczne do maszyn budowlanych
  • Filtry paliwa do maszyn budowlanych
  • Filtry oleju do maszyn budowlanych
  • Filtry powietrza do maszyn budowlanych
  • Filtry kabinowe do maszyn budowlanych
  • Odpowietrzniki do maszyn budowlanych


W przypadku nowoczesnych maszyn budowlanych, szczególnie istotne są regularne przeglądy techniczne układu hydraulicznego, obejmujące wymianę filtrów hydraulicznych oraz oleju hydraulicznego. 

Współczesne maszyny – z racji rozbudowanej hydrauliki opartej o pompy tłoczkowe, nowoczesne rozdzielacze oraz przetworniki ciśnienia – są bardzo wrażliwe na złą jakość oleju hydraulicznego (zabrudzonego zanieczyszczeniami przepuszczonymi przez niewłaściwie działające, przepracowane filtry). Dlatego też zaniechania w przeprowadzaniu regularnych przeglądów często prowadzą do uszkodzeń sprzętu, którego naprawy bywają niezwykle kosztowne.


Oferujemy filtry do koparek, ładowarek, koparko-ładowarek, spychaczy i spycharek, wiertnic, równiarek, zagęszczarek, wodzideł i innych pojazdów, walców, frezarek do asfaltu, przycisków, wózków jezdnych i innych maszyn oraz urządzeń.Obok maszyn budowlanych, oferujemy również wszystkie rodzaje filtrów do silników przemysłowych produkcji japońskiej, europejskiej oraz amerykańskiej, a także wszystkich rodzajów agregatów chłodniczych, prądotwórczych i innych.


Zanim zapytasz o filtr, zapisz wszystkie oznaczenia z tabliczki znamionowej maszyn, a także – jeżeli są dostępne – numery z filtrów, których poszukujesz. Zrobimy wszystko aby przedstawić Ci najlepszą na rynku ofertę w możliwie najkrótszym czasie. Bardzo wiele filtrów mamy na stanie magazynowym, dlatego też często zamawiając filtr jednego dnia, otrzymasz je przesyłką kurierską już na drugi dzień.


Staramy się zawsze przedstawić naszym klientom najlepsze oferty na rynku, Dlatego też jeżeli od innej firmy otrzymałeś PISEMNĄ ofertę na te same filtry, prześlij nam ją, a my zrobimy wszystko aby zagwarantować ci jeszcze lepsze warunki sprzedaży.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex