Strona Główna » transport i wynajem samochodów z HDS

Transport samochodami dostawczymi z żurawiami HDS

Oferujemy wynajmem samochodów dostawczych z żurawiami HDS. Wynajmem oraz transport samochodami do 3.5t wyposażonymi w najwyższej klasy żurawie HDS BEFARD o udźwigu do 2 ton.  

Zadzwoń i zapytaj: tel. 533-664-566

Świadczymy usługi na terenie województwa śląskiego i małopolskiego - Bielsko-Biała, Katowice, Pszczyna, Cieszyn, Kęty, Andrychów, Oświęcim, Żywiec, Wadowice, Kraków.  Możliwy również wynajem na dłuższy okres czasu w innych częściach Polski.

Oprócz tradycyjnych samochodów dostawczych (Nissan Cabstar i inne), oferujemy również transport specjalistycznym pojazdem dostawczych z napędem na cztery koła 4x4, który ma możliwość pracy w bardzo trudnych warunkach terenowych oraz pogodowych (miesiące zimowe).

Zadzwoń i zapytaj o możliwości wynajmu lub transportu towarów.  Specjalizujemy się dowozie materiałów budowlanych oraz różnego typu sprzętu do klienta. Świadczymy również usługi odśnieżania.

Zapytaj również o możliwości transportu samochodami ciężąrowymi wyposażownymi w żurawie HDS.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex