Strona Główna » Atlas

Naprawa maszyn ATLAS

Serwis żurawi HDS marki Atlas/Atlas-Terex oraz koparek i ładowarek budowlanych tej firmy.

W zakresie obsługi maszyn Atlasa oferujemy m.in.: naprawy, remonty, serwis elektroniki oraz elektryki. Prowadzimy serwis wszystkich typów żurawi HDS marki Atlas, montowanych na samochodach ciężarowych, samochodach dostawczych, platformach kolejowych, przyczepach, a także na maszynach pracujących jako urządzenia stacjonarne.

Zajmujemy się również kompleksową obsługa serwisową koparek kołowych, koparek gąsienicowych, minikoparek oraz ładowarek kołowych ATLAS.

Atlas jest niemieckim producentem maszyn budowlanych oraz  dźwigowych. Swoją profesją zajmuje się nieprzerwanie od 90 lat. Pierwszy żuraw hydrauliczny marki Atlas, powstał w roku 1945. Od roku 2001 Atlas Weyhausen było własnością amerykańskiego koncernu Terex. Wtedy to żurawie przeładunkowe powstawały pod nazwą Atlas-Terex. Jednak od 2010 roku samodzielna marka Atlas powróciła na rynek.

Serwis HDS Atlas

Zapewniamy kompletną obsługę serwisową żurawi Atlas, Atlas-Terex

Naprawiamy układy hydrauliczne, układy przeciążeniowe, regenerujemy kolumny obrotu i wysuwy. Oferujemy również wymianę oraz regenerację rozdzielaczy, zamków, zaworów, pomp hydraulicznych, chwytaków, siłowników, rotatorów i innych części.

Serwisujemy takie maszyny jak: Żurawie i dźwigi leśne, ładowarki do złomu, żurawie recyklingowe, żurawie kolejowe i żurawie ogólnego zastosowania.

Zapewniamy wysoką jakość przeprowadzanych napraw i serwisów.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex