Strona Główna » Atlas » Rozdzielacze ATLAS

ATLAS rozdzielacze hydrauliczne

Oferujemy wszystkie modele rozdzielaczy hydraulicznych, a także części zamienne oraz eksploatacyjne do żurawi i dźwigów HDS marki Atlas i Atlas Terex.

W ofercie dostępne wszystkie rodzaje rozdzielaczy, w tym monoblokowe oraz sekcyjne, a także inne elementy układu sterowania i zasilania żurawi HDS.

Oferujemy tylko najlepsze światowe marki rozdzielaczy, takie jak między innymi: Danfoss, Parker, Nordhydraulic, Hydrauto, Rexroth Bosch oraz inne stosowane w dźwigach HDS marki Atlas i Atlas Terex.

W ofercie naszej hurtowni również wiele innych części zamiennych. Oferujemy również:

Filtry hydrauliczne, cewki, zaworki, sekcje rozdzielaczy, elektrozawory, zamki hydrauliczne, końcówki, złącza, oraz wiele innych części do maszyn Atlas.

Nasza firma zajmuje się również profesjonalnym serwisem żurawi i dźwigów Atlas.

Przeprowadzamy remonty i regeneracje wszystkich modeli maszyn tej marki.

Każdy serwis i naprawa są objęte pełną gwarancją pisemną.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex