Strona Główna » GreenLifter wózki widłowe rolnicze...

Wózki widłowe rolnicze i sadownicze

GreenLifter to producent światowej klasy terenowych wózków widłowych dla rolnictwa i sadownictwa, a także innych branż, które pracują w trybie outdoor, czyli poza budynkami. Trudny teren to naturalne środowisko dla wózków GreenLifterWózek widłowy do sadu Greenlifter

Wózki GreenLifter radzą sobie znakomicie w sadach czy polach uprawnych, ale też w szklarniach i tunelach ogrodniczych.

Wózki widłowe GreenLifter nie tylko znakomicie radzą sobie w trudnym terenie, ale też nie niszczą podłoża.

Dzieje się tak dlatego, montowane do nich są standardowo bardzo szerokie opony o niskim ciśnieniu. Dzięki temu nacisk bardzo równomiernie rozkłada się na większą powierzchnie, a więc jest mniejszy w przeliczeniu na centymetr kwadratowy.

Sztaplarki terenowe na dużych kołach

Z racji tego, że GreenLifter produkuje wózki nie tylko Diesel, ale przede wszystkim gazowo-benzynowe i elektryczne, produkty te wspaniale sprawują się również wewnątrz magazynów i hal. Nie ma bowiem uciążliwych i trujących spalin.

Pracując wózkiem GreenLifter może komfortowo, bezpiecznie i zgodnie z normami BHP zwozić np. owoce z sadu wprost do chłodni czy magazynu. Bez obaw możesz operować na terenie zamkniętym.

www.greenlifter.com

zadzwoń po numer +48 602-555-044

info@greenlifter.com

Szerokie koła tylne w porównaniu ze standardowymi

Terenowe koła wózek widłowy rolniczy

Jeżeli zdecydujesz się na wersję elektryczną wózka terenowego dodatkowo eliminujesz uciążliwy hałas.

Wózki widłowe na dużych kołach

Oczywiście, do terenowych wózków GreenLifter montowane są opony o różnych bieżnikach. Jeżeli zależy Ci na tym by nie niszczyć podłoża wybierz np. opony specjalnie dostosowane do jazdy po trawnikach (opony typu grass).

Jeżeli zależy Ci na właściwościach terenowy w prawdziwym tego słowa znaczeniu, wybierz opony typu tractor (opony jodełka).

Wózki widłowe GreenLifter mogą być doposażone w dowolnie wybrany osprzęt roboczy jak również ogrzewane i klimatyzowane kabiny operatora.

Rolniczy wózek widłowy terenowy

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


 


copyright © Kumatex