Strona Główna » HMF

Naprawa żurawi HMF

Serwis HMF – naprawy, remonty i serwis wszystkich typów żurawi marki HDS, zabudowywanych na samochodach dostawczych i ciężarowych, platformach kolejowych, przyczepach oraz maszyn pracujących jako urządzenia stacjonarne.

Pełna obsługa serwisowa żurawi HMF. Naprawy układu hydraulicznego, antyprzeciążeniowego, regeneracja kolumn obrotu i wysuwów. Wymiana oraz regeneracja rozdzielaczy, zamków, zaworów i innych.

HMF żurawie HDS

Fundamentem działań firmy duńskiej HMF jest, aby niezmiennie być dostawcą nowoczesnych rozwiązań z dziedziny urządzeń przeładunkowych i dźwigowych, oferowanych klientom o bardzo wysokich wymaganiach.

Przez cały czas swojego istnienia marka HMF była synonimem innowacyjnych rozwiązań w swojej dziedzinie.

HMF ustawicznie pracuje nad tym, aby wychodzić naprzeciw wszystkim wymaganiom rynkowym oraz zaspokajać potrzeby swoich klientów. Cały czas podejmuje starania mające na celu dostarczanie rozwiązań technologicznych, wyprzedzających swym zaawansowaniem całą branżę. W wyniku tych działań HMF zdołał uzyskać silna pozycję rynkową oraz wysoki stopień zadowolenia wszystkich grup swoich klientów.

HMF zdołał zrobić to wszystko działając w branży, która wymaga produktów wysokiej jakości oraz specjalistycznej obsługi serwisowej. Te właśnie działa są nieodzowną częścią założeń, na których HMF opiera swój obecny i przyszły rozwój.

Historia firmy HMF rozpoczęła się ponad 60 lat temu w Danii. Początki tej międzynarodowej korporacji były skromne. Firma rozpoczynała woja działalność jako mały serwis... rowerowy.

Od początku swego istnienia w branży urządzeń dźwigowych HMF stawiał sobie za cel zajęcie silnej pozycji wśród czołowych wytwórców sprzętu załadunkowego na światowym rynku. Udało się to zrealizować dzięki nieustającym staraniom zarówno w realizacji życzeń klientów, jak i rozszerzaniu swojej działalności we wszystkich częściach świata. Obecnie urządzania dźwigowe są oferowane w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach.

HMF Polska
Obecnie HMF jest jednym z głównych dostawców żurawi i dźwigów hydraulicznych typu HDS czy hakowców. Żurawie HDS tego producenta znajdują w Polsce coraz szersze grono zwolenników i pozycja marki z pewnością będzie rosła.

Skontaktuj się z naszym działem serwisowym.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex