Strona Główna » HMF » Rozdzielacz do HMF

Rozdzielacz do HDS HMF

Oferujemy rozdzielacze hydrauliczne oraz inne części układu hydraulicznego do żurawi renomowanej marki HMF.

W naszej ofercie znajdą Państwo fabrycznie nowe oryginalne rozdzielacze, a także modele używane i po regeneracji. Jako profesjonalny serwis jesteśmy dostawcą części do rozdzielaczy oraz do układów hydraulicznych montowanych w żurawiach HMF.

Oferujemy między innymi takie części jak: sekcje rozdzielaczy, zaworki, węże wysokociśnieniowe, cewki, zawory, konsolki, rączki sterowania i inne.

Poza sprzedażą nowych części oferujemy również ich regenerację o ile stan techniczny na to pozwala.

Zajmujemy się również kompleksowymi naprawami oraz pełną obsługą serwisową żurawi HDS marki HMF. Przeprowadzamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Zajmujemy się rozdzielaczami sekcyjnymi oraz monoblokami. Obsługujemy rozdzielacze takich marek jak: Danfoss, Nordhydraulic, Hydrocontrol, Salami, Bosch, Hawe, Parker, Hydrauto, Rexroth oraz inne.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex