Strona Główna » Liebherr

Remonty silników Liebherr

Serwis i remonty silników maszyn budowlanych i dźwigowych niemieckiej marki Liebherr. Specjalizujemy się w remontach generalnych silników przemysłowych Liebherra, ale wykonujemy również drobne naprawy oraz przeglądy techniczne.

Mamy bardzo bogate doświadczenie w serwisie silników przemysłowych z maszyn budowlanych, przemysłowych i dźwigowych. Każdego roku obsługujemy ok. 200-300 silników tego typu.

Serwis dźwigów i koparek Liebherr

Pełen zakres usług serwisowo-remontowych maszyn Liebherr. Regeneracja obrotów kolumn maszyn, wysuwów, elementów konstrukcyjnych maszyn oraz wszystkie inne rodzaje napraw. Przeprowadzamy również przeglądy techniczne zarówno w miejscu postoju maszyny, jak i w naszych warsztatach.

Koparki i dźwigi Liebherr

Liebherr – niemiecko-szwajcarka firma założona w 1949 roku. Obszerna linia produktów opracowywanych i wytwarzanych w ponad 25 zakładach w 11 różnych krajach, rozsianych po całym globie, zapewniła tej rodzinnej firmie byt w czołówce wiodących producentów maszyn wykorzystywanych przede wszystkim w budownictwie i górnictwie. Podstawowe kategorie maszyn, z których Liebherr czerpie większość przychodów to koparki gąsienicowe, ładowarki, ciężarówki górnicze, żurawie wieżowe, żurawie mobilne i dźwigi gąsienicowe. Pierwszym wyprodukowanym przez Liebherr żurawiem był 30 stopowy żuraw wieżowy TK10. Żurawie niemieckiej firmy wykorzystywane są do celów budowlanych ale również do przeładunków w portach, na statkach i w centrach logistycznych na całym świecie co stanowi jedną trzecią całkowitych dochodów. Firma angażuje się również w produkcje sprzętu lotniczego, przekładni maszyn, lodówek i zamrażarek.

Silniki przemysłowe Liebherr

Liebherr wspólnie z AVL i EMITEC opracował nową rodzinę silników diesla spełniającą wymaganie „Tier4” dotyczące emisji spalin. W silnikach tych została zastosowana technologia SCR. Poziom emisji spalin znacząco się poprawił przy zastosowaniu układu wtryskowego Common Rail oraz zaawansowanego oprogramowania silnika. Możemy wyróżnić m.in. takie modele silników jak D934, D936, D946, D9508.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex