Strona Główna » Liebherr » Regeneracja i naprawa pomp...

Regeneracja pompy wtryskowej LIEBHERR

Serwis, naprawy i regeneracje układów paliwowych, w tym układów wtrysku paliwa maszyn budowlanych LIEBHERR.

Pełna obsługa silników LIEBHERR. Prowadzimy serwis i regenerację pomp wtryskowych, wtryskiwaczy oraz całych układów wtryskowych do silników marki Liebherr. Poza serwisem i naprawami oferujemy również sprzedaż części układów wtryskowych Liebherr.

Obsługujemy również układy wtryskowe Common Rail wszystkich typów marki BOSCH i innych. Na wszystkie naprawy przeprowadzane w naszej firmie udzielamy pisemnej gwarancji.

Oferowane przez nas części układów wtryskowych to m.in.:

  • Pompy wtryskowe LIEBHERR
  • Sekcje pomp wtryskowych LIEBHERR
  • Tłoczki i głowice pomp wtryskowych LIEBHERR
  • Wtryskiwacze LIEBHERR
  • Końcówki wtryskiwaczy (rozpylacze) LIEBHERR
  • Rurki przelewowe LIEBHERR
  • Różnego rodzaju podkładki regulujące i uszczelnienia

Naszą ofertę na usługi serwisowe związane z układami wtryskowymi Liebherr oraz serwisem całych silników tej marki, kierujemy m.in. do największych firm w Polsce.

Mamy bardzo szerokie doświadczenie w pracy z układami wtryskowymi średnich i ciężkich maszyn budowlanych, w tym silnikami LIEBHERR. Dysponujemy wysoce wykwalifikowaną kadrą oraz dobrze wyposażonym serwisem mobilnym.

W sprawie usług serwisowych lub zakupu części do układów wtryskowych Liebherr prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex