Strona Główna » Vetus

Serwis silników morskich

Serwis i remont silników morskich wszystkich marek, m.in. VETUS, Mitsubishi VETUS, NANNI, CATERPILLAR CAT i wielu innych.

Części silnikowe z marynistycznych jednostek napędowych VetusW ofercie także regeneracja układów wtryskowych silników Vetus. Oferujemy ponadto pełen wachlarz części silnikowych zamiennych oraz osprzęt silnika, m.in.: tłoki, pierścienie, zestawy uszczelek i pojedyncze uszczelki silnika, panewki korbowodowe i główne, czujniki, termostaty, świece żarowe, końcówki wtrysków, wtryskiwacze, rozruszniki, alternatory.

Ponadto oferujemy ogólne remonty pozostałych silników z jednostek pływających i maszyn różnego typu.

Posiadamy także mobilny serwis z wykwalifikowana grupą serwisową. Na wszystkie wykonane prace remontowe udzielamy pisemnych gwarancji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem serwisowym.

Vetus to ogólnoświatowy dostawca i silników do sprzętu marynistycznego. Jednostki napędowe tej marki znane są ze swojej bardzo dobrej jakości oraz wysokiej mocy. Są niezwykle ekonomicznymi silnikami, a także bardzo wydajnymi.

Silniki te znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych. Z wielkim powodzeniem służyły one m.in. organizatorom w transporcie gości podczas niedawnych Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

 

Czy wiesz że...

Początek impulsu musi przypadać nieco wcześniej niż początek pojawiania się przebiegu badanego, dlatego w kanale odchylenia pionowego stosuje się układ opóźniający (linię opóźniającą). Dzięki tomu przebieg badany "opóźnia się" względem przebiegli napięcia trójkątnego podstawy czasu, który sam wyzwolił. Ponieważ przy dużych prędkościach biegu promienia elektronowego jaskrawość obrazu jest mała, dość często przy badaniu przebiegów jednorazowych stosuje się dodatkowe przyspieszenie elektronów w promieniu. Przyspieszanie to uzyskuje się dzięki wysokiemu napięciu stałemu doprowadzonemu do elektrod przyspieszających w lampie. Podwyższona w ten sposób energia elektronów zostaje przekazana w momencie zderzenia z ekranem luminoforowi, powodując jego intensywniejsze świecenie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex