Strona Główna » Zeppelin » Wał korbowy Zeppelin

Zeppelin wał korbowy

Wał korbowy silników Mitsubishi, Perkins, Deutz, który pracujew koparkach kołowych, minikoparkach gąsienicowych marki Zeppelin.

Oprócz wałów korbowych do silników Mitsubishi, Perkins, Deutz, który pracujew koparkach kołowych, minikoparkach gąsienicowych marki Zeppelin sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Procesami magazynowania (składowania) w produkcji maszynowej określa się całość zagadnień związanych z ruchem materiału w magazynach zaopatrzeniowych, magazynach międzyawaryjnych i zbytu. Zadaniem tych magazynów w zakładzie przemysłu maszynowego jest zabezpieczenie jego produkcji w surówce i półwyroby oraz przyjmowanie z produkcji gotowych wyrobów w partiach o określonej wielkości, asortymencie, w określonych przedziałach czasu z uwzględnieniem czynnika ekonomiki eksploatacji. Składy międzyoperacyjne mogą Oprócz tego spełniać zadanie tworzenia zapasów zabezpieczających. Mechanizacja i automatyzacja procesów magazynowania stanowi ważne ogniwo podwyższenia efektywności eksploatacji całego zakładu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex