Strona Główna » Zeppelin

Zeppelin Serwis silników spalinowych

Serwis naprawy i remonty silników Diesel z maszyn budowlanych niemieckiej marki Zeppelin.

Obsługujemy zarówno silniki koparek i ładowarek Zeppelin, jak i Cat Zeppellin. Jeteśmy również dostawcą części zamiennych do silników maszyn Zeppelin oraz sprzęgieł i elmentów przeniesienia napędu z silnika na pompę hydrauliczną.

Podstawowe serie maszyn Zeppellin Z, ZL, ZM, ZR, ZRH

Maszyny budowlane niemieckiego producenta Zeppelin cieszą się dużą popularnością wśród polskich użytkowników. Marka wypracowała sobie zaufanie poprzez produkcję maszyn niezawodnych, wytrzymałych oraz ekonomicznych.

Głównie na placach budowy poruszają się średniej wielkości koparki kołowe. Spotkać można jednak również tak mini koparki Zeppellin, jak i duże jednostki o napędzie kołowym oraz gąsienicowym. Zaletę mniejszych koparek Zepellina jest to, iż są zwrotne i szybko wykonują swoja prace w miejscach niedostępnych dla większych maszyn.

Duże pojazdy Zeppelin mają z kolei zastosowanie przy ciężkich pracach takich jak: łamanie betonu czy zbrojeń stalowych, a także różnego rodzaju odwierty w zależności od dołączonego osprzętu.

Głównym zadaniem jednak pozostaje kopanie. W przypadku maszyn tej wielkości są to duże wykopy nie osiągalne dla mniejszych maszyn.

Do sprzętu wyżej wymienionego producenta posiadamy całą gamę części silnikowych oraz wszelkiego rodzaju filtry hydrauliczne, filtry powietrza, oleju i paliwa. W przypadku napędu gąsienicowego możemy również zaoferować niektóre elementy układu napędowego i hydraulicznego.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silników z koparek, ładowarek Zeppelin.

 

Czy wiesz że...

Podstawowe warunki stawiane układowi transportu materiałów: zdolność przystosowania się do przepływu materiałów, do jego kierunku i natężenia, minimalne wymagania co do potrzebnej powierzchni, uniwersalność, bezpieczeństwo i pewność działania, niskie wymagania co do obsługi i wysoka niezawodność działania, niskie koszty eksploatacji. Przy ocenie danego układu transportowego należy uwzględniać możliwość powiązania go z innymi układami, co ma duże znaczenie przy automatyzacji kompleksowej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex