Strona Główna » łyżki i chwytaki do żurawi

Łyżki oraz chwytaki do żurawi

Osprzęt hydrauliczny BEFARD do urządzeń podnośnikowych i innego typu urządzeń przeładowczych.

Zadzwoń: 

tel. +48 608 543 342

W ofercie:

- Łyżki do kopania (łyżki kopiące) i załadunku

- Łyżki do kruszyw

- Załadowcze urządzenia wielofunkcyjne

- Czerpaki i nabieraki

- Chwytaki złomowe (recyklingowe)

- Rotatory hydrauliczne

 

Produkty najwyższej jakości i konkurencyjnych cenach. W ofercie  zarówno „gołe” chwytaki i łyżki, jak kompletne zestawy z rotatorami i mocowaniami.

Oprzyrządowanie  BEFARD w żurawiach HDS do przeładunku materiałów recyklingowych oraz budowlanych:

Drogownictwo - budowa i utrzymanie dróg – wykopy pod znaki, naprawa oraz czyszczenie rowów meliracyjnych , załadunek starej nawierzchni (beton, asfalt).

  • Budownictwo - prace ziemne – wykopy oraz załadunek ziemi;
  • Budownictwo - usługi transportowe – transport materiałów budowlanych;
  • Budownictwo – składy budowlane;
  • Budownictwo – prace rozbiórkowe – załadunek i transport gruzu.
  • Recykling – przeładunek surowców wtórnych (szkło, tworzywa sztuczne itp.);
  • Utrzymanie zieleni – wykopy, przeładunek ziemi , odpadów, materiałów nawierzchniowych
  • Produkcja i przemysł –przeładunek i transport surowców
  • Sektor usługowy – np. firmy brukarskie itp.

 

Łyżki i chwytaki BEFARD

Łyżki do żurawi BEFARD serii MS – linia łyżek do materiałów sypkich, kruszyw i każdego rodzaju materiałów rozdrobnionych, w tym ziemi czy surowców wtórnych. Również z funkcją kopania (demontowalne zęby). Seria ta charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrymi parametrami działania, dokładnością pracy oraz wysokim stopniem wytrzymałości – precyzja i jakość na lata!

Łyżki do żurawi BEFARD serii MSR – seria łyżek wielofunkcyjnych; mogą pracować zarówno jako klasyczne łyżki czerpakowe, jak i jako chwytaki wielofunkcyjne (łatwo do demontażu i powtórnego montażu skorupy boczne). Obok wszystkich funkcji jakie oferują łyżki serii MS, BEFARD MSR pozwala w łatwy i szybki sposób skorzystać z funkcji, które oferują chwytaki uniwersalne; dzięki BEFARD MSR – przy zdemontowanych skorupach bocznych - możliwy jest m.in. szybki załadunek i rozładunek rur, bel i pali różnego typu, kamieni itp.

Chwytaki do żurawi BEFARD BSR – seria chwytaków do przeładunku materiałów recyklingowych przy zastosowaniu żurawi szybkiego załadunku (Epsilon, Penz, Loglift, Jonsered, LIV). Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom chwytaki te, zachowując wysoką wytrzymałość na zużycie,  oferują wszystkie podstawowe funkcje konieczne w pracy z surowcami wtórnymi. Są przy tym konkurencyjne cenowo w porównaniu z innymi markami dostępnymi na polskim rynku.

 

Charakterystyka produktów BEFARD

 

- Wysokogatunkowa szwedzka stal*

- Specjalne wzmocnienia konstrukcyjne

- Dodatkowo wzmacniania, stalowa instalacja hydrauliczna

- Zamki hydrauliczne gwarantujące bezpieczną i płynną pracę

- Wymienne lemiesze ze stali HARDOX* z specjalnym mocowaniem zabezpieczającym przed przypadkowym zerwaniem śrub

- Fabryczna gwarancja, pełna opieka serwisowa pogwarancyjna

 

Osprzęt marki BEFARD są produkty stworzone do pracy w ciężkich warunkach. Dlatego też konstrukcja zespołów ruchomych oparta została łożyskach ślizgowych. Takie rozwiązanie daje użytkownikom możliwość  łatwego, a co najważniejsze – taniego  przeprowadzenia operacji skasowania ewentualnych luzów, które w skutek naturalnego zużycia mającego miejsce we wszystkich sprzętach przeładunkowych  pojawiają się po latach eksploatacji.

Poszczególne wersje łyżek BEFARD to urządzenia dostosowane do zróżnicowanych potrzeb ich użytkowników. Poniżej główne parametry najbardziej popularnego modelu serii MS – BEFARD MS 500-2.

 

*zastosowane materiały konstrukcyjne są zróżnicowane w poszczególnych seriach i modelach . O szczegóły pytaj swojego dostawcę sprzętu.


copyright © Kumatex