Strona Główna » Casalini » CASALINI pierścienie

Casalini pierścienie tłokowe Mitsubishi

W ofercie pierścienie do wszystkich modeli silników, pracujących w samochodach Casalini. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Mitsubishi Diesel 635 cm³ 538 cm³ (0635L – 0538L). Pierścienie dostępne z możliwością dostawy kurierskiej. W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do silnika Mitsubishi Diesel 635 cm³ 538 cm³ (0635L – 0538L), ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Jeżeli oprócz pierścieni do silnika dwucylindrowego Mitsubishi Diesel – mikrosamochodów.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Jeżeli jesteś zainteresowany również innymi częściami - skontaktuj się z nami.

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

 

Casalini pierścienie części Mitsubishi

 

Czy wiesz że…

Paliwami nazywa się substancje, .które w czasie reakcji spalania (szybko przebiegające utlenianie) wydzielają ciepło. W zależności od stanu skupienia paliwa dzieli się na stałe, ciekłe i gazowe, w zależności od sposobu otrzymywania na naturalne (węgiel, ropa naftowa, gaz ziemny) i sztuczne (koks, benzyna, gaz świetlny i inne). Największe zastosowanie wśród paliw ma węgiel kamienny. Wykorzystuje się go do, bezpośredniego spalania i do przerobu na paliwa sztuczne (koks, gaz koksowniczy). Paliwami stałymi stosowanymi w technice są także węgiel brunatny (ma on znacznie niższą wartość opałową niż węgiel kamienny i ze względu na kruchość nie nadaje się do przewożenia na większe odległości) i węgiel drzewny (stosowany w hutnictwie i kuźnictwie).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex