Strona Główna » Casalini » CASALINI termostat

Casalini termostat silnika Mitsubishi

W ofercie termostat do wszystkich modeli silników, pracujących mikrosamochodach Casalini. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Mitsubishi Diesel 635 cm³ 538 cm³ (0635L - 0538L). Termostat i inne części do silników Mitsubishi Diesel - samochodów Casalini.

Posiadamy wszystkie części zamienne do Mitsubishi Diesel, silnika dwucylindrowego, który pracuje w samochodach Casalini, są to mikrosamochody.

Termostat Casalini Mitsubishi to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

 

Termostat Casalini części Mitsubishi

 

 

Czy wiesz że…

Przed nałożeniem powłok malarskich pokrywane powierzchnie powinny być starannie oczyszczone najpierw mechanicznie, a następnie środkami chemicznymi (np. solą fosforanową zabezpieczającą przed korozją i zwiększającą przyczepność). Na oczyszczoną powierzchnię nakłada się następnie cienką warstwę dobrze wymieszanej farby gruntowej. (Uwaga: gruntu miniowego nie powinno się przechowywać zbyt długo). Po wysuszeniu gruntu szpachluje się nierówności, szlifuje powierzchnię, a następnie nanosi farbę powierzchniową. W celu nadania większego połysku powierzchnię warstwy zewnętrznej po zaschnięciu farby można polerować. Warstwa zewnętrzna powinna zabezpieczać przed przenikaniem wody, dlatego jest bardzo ważne, aby była ciągła, bez uszkodzeń. Powłoki malarskie można nanosić pędzlem, natryskiwać pistoletem rozpylającym lub wykonywać przez zanurzenie.

 


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex