Strona Główna » Casalini » CASALINI tłoki

Casalini tłoki i sworznie do silnika Mitsubishi

W ofercie tłoki i sworznie do silnika Mitsubishi Diesel 635 cm³ 538 cm³(0635L – 0538L), pracujących w pojazdach Casalini. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Mitsubishi  Diesel. Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe, w zależności od wersji. Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Mitsubishi Diesel - samochodów Casalini.

Oferujemy wszystkie wersje tłoków do silnika dwucylindrowego Mitsubishi Diesel, zapytaj również o tłoki kompletne z pierścieniami.

W ofercie wszystkie części do układu tłokowo - korbowego silnika Mitsubishi - Diesel.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

 

Tłok Casalini części Mitsubishi 1

 

 

Czy wiesz że…

Ropa naftowa - oleista ciecz wydobywana przez wiercenia - składa się głównie z węglowodorów nasyconych (metanu, etanu, propanu i innych). Ropa naftowa jest stosowana do napędu niektórych silników spalinowych, przeważnie jednak poddaje się ją destylacji, w czasie której wyodrębnia się z niej benzynę, naftę, oleje napędowe i oleje parafinowe służące do wyrobu smarów. Paliwami ciekłymi o wzrastającym zastosowaniu są alkohole etylowy i metylowy. Z paliw gazowych najczęściej stosuje się gaz ziemny występujący przeważnie na terenach naftowych, gaz świetlny (miejski) otrzymywany z węgla (a dokładniej z gazu węglowego lub z gazu ziemnego) i gaz wielkopiecowy (generatorowy). Najważniejszą właściwością paliw jest wartość opałowa, czyli ilość ciepła otrzymywanego przy spalaniu jednostki masy lub jednostki objętości.


 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex