Strona Główna » Aixam » AIXAM 400 Kubota części zamienne » Korbowód AIXAM 400 Kubota

Korbowód Kubota 400 AIXAM

Korbowód silnika Kubota 400, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

Wszystkie części zamienne do silników Kubota dostępne od ręki.

AIXAM 400 Kubota tulejka korbowodu

Oprócz korbowodu do silnika Kubota sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

AIXAM 400 Kubota tulejka korbowodu oraz panewki do korbowodu dostępne od ręki.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu z AIXAM.

Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące silnika Kubota 400 AIXAM skontaktuj się z nami.


 

Czy wiesz, że…

W zależności od etapu procesu dla poszczególnych przedmiotów pracy w zależności od ich specyfiki utworzyły się różne pojęcia. Przedmiot pracy wewnątrz etapów procesu polegających na wytwarzaniu półwyrobów nazywa się częścią.Część wykonana z materiału jest obrabiana narzędziami (na obrabiarce) przede wszystkim dla uzyskania zmiany kształtu geometrycznego od stanu wyjściowego do stanu końcowego lub gotowego. Stan gotowy charakteryzuje się tym, że spełnia podane w dokumentacji jakościowe i ilościowe wymagania odnośnie geometrii, własności powierzchni i struktury. Przedmiot pracy występujący w procesie montażowym nazywa się jednostką montażową.Jednostka ta jest zbudowana z części i w czasie montażu przechodzi od stanu wejściowego do stanu końcowego, względnie gotowego. Z istoty montażu wynika, iż na początku procesu montażowego występuje pewna ilość niepołączonych części, podczas gdy na końcu jednostka montażowa występuje jako zespół lub jako wyrób. Na początku procesu montażowego jednostka montażowa jest częścią, od której rozpoczyna się składanie, a następnie przez stopniowe uzupełnianie i określone stany pośrednie dochodzi się do stanu gotowego.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex