Strona Główna » Aixam » AIXAM 400 Kubota części zamienne » Pompa wody AIXAM 400 Kubota

Pompa wody Kubota 400 AIXAM

Pompa wody silnika Kubota 400, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

Pompa wodna wszystkich wersji silnika Kubota.

AIXAM 400 Kubota pompa wody

Sprzedajemy również inne części zamienne do silnika Kubota 400, np.: termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.

AIXAM 400 Kubota pompa wody dostępna od ręki.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z nami!

 

Czy wiesz, że…

Wyróbjest produktem fazy końcowej przemysłowego procesu wytwórczego. Według normy TGL 13393 wyroby są „wytworami technicznymi powstałymi w wyniku procesu wytwórczego z przeznaczeniem zbytu lub na użytek własny”. Wyroby przeznaczone na zbyt są wytwarzane seriami lub pojedynczo jako części zamienne. Do wyrobów przeznaczonych na użytek własny należy np. środki produkcji wykonane we własnym zakresie. Odpowiednio do tego wyrób, maszyna lub przyrząd może stanowić zespół lub część w zależności od tego co jest wynikiem końcowym rozpatrywanego procesu wytwórczego. Na przykład dla wytwórcy obrabiarek wyrobem jest obrabiarka, dla wytwórcy silników elektrycznych jest silnik elektryczny, dla wytwórców śrub są śruby.Prostymi wyrobaminazywamy takie, których nie można rozłożyć na części. Nie wymagają one montażu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex